Panele winylowe LAYRED EIR zapewniają komfort jednostką, które uwielbiają przemieszczać się po mieszkaniu gołymi stopami.

Podłogi winylowe są popularne na rynku, ponieważ gwarantują wspaniałą atmosferę w wielu pomieszczeniach. Posiadają też wiele innych, pozytywnych zalet. Można pośród nich wymienić opcję bardzo szybkiego montażu, co umożliwiają odpowiednie zatrzaski. Dzięki temu do zamontowania winylowych paneli nie musimy stosować specjalistycznych narzędzi, natomiast możemy to uczynić nawet ręcznie.

Panele z winylu LAYRED EIR gwarantują wysoki komfort osobom, które uwielbiają przechadzać się po domu na bosaka. Podłoga winylowa jest znakomitym wyjściem również zimą, ponieważ jest bardzo ciepła w dotyku a także miękka. Chodzenie po takiej podłodze to prawdziwa przyjemność. Podłoga z winylu odznacza się także łatwą pielęgnacją. Tego typu panele są odporne na kurz oraz wodę, a ich pielęgnowanie polega jedynie na odkurzaniu a także przecieraniu mopem czy ścierką. Powinno się to wykonywać często, a będą służyć przez długi czas.

Panele z winylu MODULEO EIR są bardzo powszechne i można je montować w każdym wnętrzu. Są wytrzymałe, poprzez co ich montaż nawet w wilgotnym pomieszczeniu nie stanowi żadnego przeciwwskazania. Panele mają specjalną warstwę wierzchnią powodującą, że są wytrzymałe na naciski, poprzez to mogą być używane w wnętrzach intensywnie eksploatowanych.

Panele z winylu LAYRED EIR są zrobione z polichlorku winylu, a więc materiału syntetycznego stosowanego, np. do produkowania gramofonowych płyt. Są opracowane z kilku warstw oraz powykańczane poliuretanem. Stwarza to podwyższenie jakości powierzchni. Kluczową różnicą w odniesieniu do tradycyjnych paneli podłogowych jest fakt, iż wzór zauważalny na powierzchni panela jest wytłaczany na jednej z ostatnich warstw. Poprzez to nie powinniśmy się martwić tym, że faktura z upływem czasu stanie się mniej zauważalna, za sprawą działania promieniowania UV lub zwykłego wytarcia.

Dzięki właściwemu opracowaniu panele z winylu MODULEO EIR są niezmiernie odporne na wszelkiego typu zabrudzenia, poprzez co mogą być używane w biurach, sklepach, butikach lub obiektach publicznych. Na pierwszy rzut oka nie wyróżniają się od paneli tradycyjnych, ale możemy je znaleźć w zdecydowanie większej ilości kolorów. Posiadają także różnorodną grubość. Takim specjalnym rodzajem paneli podłogowych są winylowe płytki, które przypominają używane jeszcze do niedawna linoleum, czyli wykładzinę wykonaną z utwardzonej i rozwałkowanej masy plastycznej. Obecnie na rynku znaleźć można wręcz panele winylowe które imitują inne wyroby, jak stal czy też kamień, jak również panele trójwymiarowe 3D, które prezentują się wyjątkowo oryginalnie.

Należy podkreślić, że winylowe panele LAYRED EIR sa bardzo trwałe. Jest to ważna zaleta jeśli rozchodzi się o podłogę. Materiał wykorzystywany w trakcie produkcji takich paneli jest wodoodporny a także jest ryso odporny, ani nie przebarwia. Z tych powodów panele te mogą być stosowane w pomieszczeniach takich jak przykładowo pomieszczenie kuchenne czy też toaleta a ponadto w domach, gdzie przebywają czworonożni pupile. Są także wyjątkowo wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, a zatem upadek ciężkiego przedmiotu nie grozi wymianą albo naprawą podłogi.

Panele winylowe MODULEO EIR to także świetne rozwiązanie do wnętrza w bloku, ponieważ mają znakomite właściwości jeżeli rozchodzi się o izolację akustyczną. Jest to w szczególności ważne w blokach z bardzo dużej płyty, gdzie dosłownie chodzenie w butach może powodować efekt uporczywego stukania. Prócz tego panele z winylu mają właściwości antypoślizgowe, a więc są bezpieczne dla maluchów lub ludzi w podeszłym wieku.